[one_half_first]

[ls_icon type=”fa fa-home” size=”38px” color=”#000000″]

Adress

Aspholmsvägen 14
702 27 Örebro

[ls_icon type=”fa fa-phone” size=”38px” color=”#000000″]

Telefon

019-611 60 00

[ls_icon type=”fa fa-fax” size=”38px” color=”#000000″]

Fax

019-611 60 60

[/one_half_first]

[one_half_last]

[ls_icon type=”fa fa-envelope” size=”38px” color=”#000000″]

Mail

order@larssonseltjanst.se

[ls_icon type=”fa fa-desktop” size=”38px” color=”#000000″]

Kontorstider

Kontoret är säkrast bemannat mellan
08:30 – 15:00

[ls_icon type=”fa fa-car” size=”38px” color=”#000000″]

Teknikertider

Teknikerna arbetar mellan
07:00 – 16:00

[/one_half_last]

 

[ls_divider type=”solid” color=”grey”]

[ls_icon type=”fa fa-male” size=”38px” color=”#000000″]

Personal

[one_half_first]

Anders_liten
Anders
Administration
anders@larssonseltjanst.se

Sari_liten
Sari

Administration
sari@larssonseltjanst.se


Per
Servicetekniker/Elektriker
per@larssonseltjanst.se

[/one_half_first]

[one_half_last]Fredrik_liten
Fredrik
Elektriker
fredrik@larssonseltjanst.se

Emil_liten
Emil
Servicetekniker
emil@larssonseltjanst.se

Stefan_liten
Stefan
Servicetekniker/Elektriker
stefan@larssonseltjanst.se

[/one_half_last]

[ls_divider type=”solid” color=”grey”]

[ls_icon type=”fa fa-pencil” size=”38px” color=”#000000″]

Kontaktformulär

Använd inte kontaktformuläret nedan för felanmälan. Använd istället formuläret via ”Felanmälan” i huvudmenyn.

    Ditt namn (obligatorisk)

    Din e-post (obligatorisk)

    Ämne

    Ditt meddelande

    Säkerhetsfråga (svara på frågan nedan för att bevisa att du inte är en robot)

    [ls_divider type=”solid” color=”grey”]

    [ls_icon type=”fa fa-map-marker” size=”38px” color=”#000000″]

    Karta

    [ls_googlemap location=”Aspholmsvägen 14 ,örebro” zoom=”15″ title=”Larssons Eltjänst i Örebro AB” height=”500″]