Larsson Eltjänst

Kontakta oss

Adress

Aspholmsvägen 14
702 27 Örebro

Telefon

019-611 60 00

Fax

019-611 60 60

Mail

order@larssonseltjanst.se

Kontorstider

Kontoret är säkrast bemannat mellan
08:30 – 15:00

Teknikertider

Teknikerna arbetar mellan
07:00 – 16:00

 


Personal

Anders_liten
Anders
Administration
anders@larssonseltjanst.se

Sari_liten
Sari

Administration
sari@larssonseltjanst.se


Ulf
Servicetekniker
ulf@larssonseltjanst.se

Fredrik_liten
Fredrik
Elektriker
fredrik@larssonseltjanst.se

Emil_liten
Emil
Servicetekniker
emil@larssonseltjanst.se

Stefan_liten
Stefan
Servicetekniker/Elektriker
stefan@larssonseltjanst.se


Kontaktformulär

Använd inte kontaktformuläret nedan för felanmälan. Använd istället formuläret via ”Felanmälan” i huvudmenyn.

Ditt namn (obligatorisk)

Din e-post (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Säkerhetsfråga (svara på frågan nedan för att bevisa att du inte är en robot)


Karta